DAF LF

Sınıfında lider dağıtım kamyonu

DAF LF, hem operatörler hem sürücüler için mükemmel bir dağıtım kamyonudur. Optimize edilmiş güç aktarma organları maksimum yakıt verimliliği sağlar. Ultra konforlu iç alan ve gelişmiş görüş, sürücü için eşsiz bir sürüş deneyimi sunar. Ayrıca yüksek yük kapasitesi ve mükemmel manevra kabiliyeti ile DAF LF dağıtımda yeni standartlar belirlemiştir.

1-Maksimum yakıt verimliliği için yeni güç aktarma organları
2-Kasa yapımcıları için birinci sınıf avantaj
3-Dış tasarımda şık yenilikler
4-Yeni, lüks iç tasarım
5-Birinci sınıf görüş için yolcu kapısında isteğe bağlı alt cam
6-Maksimum taşıma verimliliği için
7-DAF Connect filo yönetim sistemi

6

% daha düşük yakıt tüketimi

60

dingil mesafesi seçeneği

600

Km servis aralıkları

Sektörde lider yakıt ekonomisi

DAF LF geniş bir motor yelpazesi sunar. Bunların arasında güçlü dört silindirli 4,5 litre PACCAR PX-5 ve altı silindirli 6,7 litre PACCAR PX-7 da mevcuttur. Yeni yazılım ile optimize edilmiş ısı ve hava yönetimi sayesinde maksimum tork artırılmıştır ve yeni, daha hızlı arka dingil oranları sayesinde elde edilen düşük motor devirlerinde etkisini göstermektedir. Bu ve motordaki yenilikler bir araya gelerek %6’ya kadar yakıt tasarrufu sağlar.

Geniş dingil mesafesi

Çok çeşitli dingil mesafelerine, optimize edilmiş PACCAR PX motorlarına ve yüksek verimlilik sağlayan şanzımanlara sahip LF, her zamankinden daha fazla modelle sunulmaktadır ve her türlü kullanım şekli için mükemmel şekilde yapılandırılabilir.

Maksimum araç kullanılabilirliği

Sağlam motor bloğu ile silindir kapağı son derece güçlüdür. Uzun servis ömrü, maksimum güvenilirlik ve düşük ağırlık düşünülerek tasarlanmışlardır. Kullanıma bağlı olarak 60.000 kilometreye kadar servis aralıkları mümkündür. PACCAR PX motorlar aynı zamanda bakım işlemlerini kolaylaştıracak ve düşük işletim maliyetiyle yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

DAF LF Hakkında Bilgiler

Dış tasarım

DAF LF’in muhteşem dış tasarımı kamyona güçlü ve samimi bir görünüm kazandırırken işiniz için de harika bir tanıtım olanağı sağlar.

Çalışma Ortamı

Sürücü kabine girdiği anda DAF LF’in sunduğu yüksek konfor standardı, kullanıcı dostu özellikler ve güvenlikle buluşur.

Tahrik hattı

DAF LF, işiniz için en iyi kamyona sahip olabilmeniz amacıyla benzersiz bir motor, şanzıman ve arka dingil oranı çeşitleriyle sunulur.

Şasi

Geliştirebileceğiniz mükemmel bir temel. Modern, güçlü ve hafif bir şasiye sahip DAF LF sağlamlık ve esneklikten ödün vermez.