DAF XF

Uzun Mesafe Taşımacılığında Performans Ölçütü

Güçlü çoklu torka sahip PACCAR motorları, en yeni nesil TraXon şanzımanları ve optimize edilmiş direksiyon kullanımı ile DAF XF, maksimum taşıma verimliliği için geliştirilmiştir. Ultra modern dış tasarımı sayesinde yollardaki en göz alıcı uzun mesafe kamyonudur. Ayrıca geniş ve lüks iç alan, keyifli bir sürüş deneyimi sunar.

1-Sektörde lider yakıt tasarrufu
2-Yüksek yük kapasiteleri
3-200.000 km’ye varan servis aralıkları
4-Birinci sınıf, kasa yapımcılarının dostu
5-En yüksek taşıma verimi için
6-DAF Connect filo yönetim sistemi

7

% Daha az yakıt tasarruf

100

kg ek yük kapasitesi

200.000

Km servis aralığı

Sektörde lider yakıt ekonomisi

aha düşük devirlerde daha yüksek tork ile optimize edilmiş tahrik hatları, yeni ve yüksek verimli arka dingiller, gelişmiş elektronik performansı ve aerodinamik geliştirmeler uzun mesafe yolculuklarında %7’ye kadar daha yüksek yakıt verimliliği sunar. Bu da yılda binlerce Euro tasarruf yapmanızı sağlayabilir!

Daha fazla yük kapasitesi

Dingil yapılandırmasına bağlı olarak bu özellikler aracın ağırlığını 100 kg kadar azaltmaya olanak sağlar. Böylece daha fazla yük kapasiteleri elde edilebilir ve bu, özellikle her kilogramın önem taşıdığı uygulamalarda büyük avantaj sunar.

Maksimum çalışma süresi

DAF XF şu anda da son derece güvenilir olması ile ünlüdür. Yeni elektrik ve elektronik yapı, bu performansı daha da artırıyor. En yüksek seviyede güvenilirlik ve yardımcı donanım eklerken mükemmel esneklik sunmak için kablo ile bağlantıların sayısı azaltıldı ve basitleştirildi. Böylece araçtan en uzun süre yararlanmak ve en düşük işletme maliyetlerini elde etmek mümkün.

DAF XF hakkında bilgiler

Dış Tasarım

Tasarım özellikleri sayesinde DAF XF yollardaki en dikkat çekici kamyondur. Ayrıca taşıma verimliliğinizi artırmak için mükemmel aerodinamik özelliklere de sahiplerdir.

Sınıfındaki en iyi kabin özellikleri

DAF XF, DAF kamyonlarının dünya çapında tanınmasını sağlayan mükemmel sürücü konforu standartlarını daha da geliştirmektedir.

Tahrik hattı

Sektördeki en yüksek yakıt verimliliği; mükemmel şekilde entegre edilmiş tahrik hatları, sınıfının en iyisi motorlar, şanzımanlar ve arka dingiller ile elde edilir.

Her türlü üstyapı için ideal temel

Kusursuz mükemmellik, kamyonların akıllıca düşünülmüş şasisinde görülmektedir. Yüksek kaliteli çelikten üretilen bu şasi dayanıklı, dengeli ve hafiftir. Dahası, kasa yapımcılarına büyük kolaylık sunmak üzere alandan tasarruf etmeye olanak sağlayan özelliklere sahiptir.