DAF CF

Aracı Tanıyalım

Yollardaki en iyi çok amaçlı kamyon

DAF CF bölgesel, ulusal veya uluslararası taşımacılık, düz yollar veya engebeli arazi için uygundur. İki, üç veya dört dingil yapılandırmasına sahip çekici veya kamyon olarak sunulan DAF CF serisi her yol tipinde kullanılabilir. Yoğun kullanım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretilmiş bu çok işlevli kamyon, toplu veya tanker taşımacılığından inşaat sektöründe ağır hizmet gerektiren işlere ve çöp toplamadan genel dağıtım işlemlerine kadar her türlü uygulamada üst düzey bir performansa sahiptir.

1. Daha yüksek yakıt tasarrufu, düşük devirlerde daha fazla güç ve tork

2. 100 kilograma kadar daha fazla yük kapasitesi

3. 200.000 km’ye varan servis aralıkları

4. Birinci sınıf, kasa yapımcılarının dostu

5.En yüksek taşıma verimi için

6.DAF Connect filo yönetim sistemi

7

% daha düşük yakıt tüketimi

100

Kg ek yük kapasitesi

200.000

Km Servis aralığı

Daha fazla yük kapasitesi

DAF CF eskisinden daha hafiftir, bu da daha fazla yük kapasiteleri ile karlılığınızı artırır. Yüksek verimli ve son derece kompakt yeni Emisyon Son İşlem Sistemi (EAS) ağırlıktan 50 kg tasarruf elde edilmesini sağlar. Yeniden tasarlanmış motorlar ve şasideki optimizasyonlar da ağırlık tasarrufuna katkıda bulunur. Dingil yapılandırmasına bağlı olarak bu iyileştirmeler aracın ağırlığını 250 kg kadar azaltabilir. DAF CF daha fazla yük taşıyabilir. Bu da, her kilogramın önemli olduğu dağıtım gibi uygulamalar için çok değerli bir avantajdır.

Maksimum çalışma süresi

CF, şu anda da son derece güvenilir olması ile ünlüdür. Yeni elektrik ve elektronik yapısı, bu performansı daha da artırır. En yüksek seviyede güvenilirlik ve yardımcı donanım eklerken mükemmel esneklik sunmak için tüm kablo ve bağlantılar iyileştirilmiş ve basitleştirilmiştir. Böylece araçtan en uzun süre yararlanmak ve daha düşük işletme maliyetleri elde etmek mümkün olmuştur. Servis aralıkları da artarak en az 200.000 kilometreye çıkmıştır!

DAF CF hakkında ayrıntılı bilgiler

Çekici dış tasarım

DAF CF’in dış görünümünde, onu görsel çekicilik açısından benzersiz bir yere taşıyan tamamen yeni tasarım özellikleri vardır.

Sürücü konforu

DAF CF sektördeki en çok yönlü kamyon olduğu için kabini kişisel zevkinize ve taşıma ile ilgili ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz gibi şekillendirmek için çok sayıda seçenek bulunur.

Tahrik hattı

İşe uygun tahrik hattını kullanarak %7’ye kadar ek yakıt tasarrufu ve böylece %7 daha az CO2 emisyonu elde edilebilir.

Geliştirebileceğiniz temel

İster kancalı vinç sistemi, düz yatak, kutu tipi kasa ile; ister diğer üstyapılar ile donatılmış olsun, DAF CF, şasi yapılandırmaları konusunda benzersiz bir esneklik sunar.