HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2007 yılında kurulan firmamız Önder REİS ve Emrullah REİS önderliğinde büyük bir titizlik ve disiplin ile uluslararası nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

REİSOĞLU NAKLİYAT olarak filomuzdaki araçların tamamı öz mal olup c2 yetki belgemizle merkezi Trabzon olmak üzere sevk edilen malların nakliyat işlemlerini organize ederek, Yurt İçi ve Yurt Dışı gümrük noktalarında ithalat ve ihracata yönelik nakliyat hizmetlerini kesintisiz ve zamanında yerine getirmektedir. 90m3, 105m3(Mega) ve 115m3 (Kamyonromork) öz mal araçlarımız mevcuttur.

Bir aile şirketi olmanın da verdiği sıcaklıkla müşterilerimize nakliyat sürecinde baştan sonra kadar karşılıklı güven içinde hizmet vermenin gururunu taşımaktayız.

Müşteri odaklı bir taşımacılık anlayışı sergilemek, hem şirketimizin ilklerine hem de uluslararası taşımacılık meslek ilkelerine ve etiğine uygun davranmak, tam donanımlı ve güvenli hizmet anlayışımızdan ödün vermemek, mesleğimizi insan ve çevre sağlığı aynı zamanda trafik kurallarına uygun biçimde icra etmek, adalet ve rekabet eşitliğine önem vermek, çalışma prensibimizde öncelik verdiğimiz hususlardır.

Yükleme- Sevkiyat-Teslimat

Tamamı öz mal olan araç filomuz ve deneyimli personelimizle yüklemelerinizi itina ile gerçekleştirmekteyiz. Hava ve yol durumuna göre malınız en kısa sürede size teslim edilmektedir. Malınızda oluşabilecek en küçük hasar bile CMR sigortamız ile güvence altındadır. Yükleme – Sevkiyat -Teslimat üçlüsünün öneminin farkında olup malınızı REİSOĞLU NAKLİYAT güvencesi ile en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Başta Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, İran olmak üzere tüm Asya ülkelerine taşımacılık yapmaktayız.

Politikamız

İnsan Kaynakları politikamız; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile gelişmelerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli iş birliğimizi sürdürmektir.